Türkiye'de bulunan biralar listesi



Türkiye'de bulunan tüm biraların olduğu interaktif bir tablo. Daha önce sadece ithal biralar için yaptığım görseli yerli biraları da dahil edecek şekilde genişlettim. Biraların ülke, stil, alkol oranı, şişe tipi ve RateBeer'da aldıkları puanları dahil ettim. Görselleri yine RateBeer üzerinden aldım. (RB kopirayt için ne diyorsa bizde de o geçerli!) 

Bira Listesi

Page Title
Ülke
Stil
Alkol (%)
Stil Puanı
Genel Puan
Şişe Tipi
Link
Resim
Adnams BroadsideIngiltereEnglish Strong Ale6.39689Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/adnams-broadside-bottle/11/
Adnams GhostshipIngiltereGolden Ale/Blond Ale4.59465Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/adnams-ghost-ship-bottle-can/157088/
Adnams Southwold BitterIngiltereBitter4.18848Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/adnams-southwold-bitter-bottle-can/151794/
Aecht Schlenkerla Rauchbier MarzenAlmanyaSmoked5.19796Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/aecht-schlenkerla-rauchbier-marzen/1269/
Aecht Schlenkerla Rauchbier WeizenAlmanyaSmoked5.29191Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/aecht-schlenkerla-rauchbier-weizen/8565/
AmstelHollandaPale Lager5616Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/amstel-lager/38/
Amstel LightHollandaPale Lager3.5282Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/amstel-light/39/
Amsterdam NavigatorHollandaStrong Pale Lager8Şişe/Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/amsterdam-navigator-efes-turkey/355997/
Apostel Bräu Extra StrongAlmanyaStrong Pale Lager7.9359Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/eichbaum-apostel-brau-extra-strong/111821/
Baltika 3RusyaPale Lager4.8656Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/baltika-3-klassicheskoe-classic/6113/
Baltika 7RusyaPale Lager5.4626Şişe/Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/baltika-7-eksportnoe-export/17453/
Baltika 9RusyaStrong Pale Lager8216Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/baltika-9-krepkoe-strong/10540/
Baltika Brew Collection - Russian Imperial StoutRusyaImperial Stout10856Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/baltika-brew-collection--russian-imperial-stout/323599/
Bavaria PilsenerHollandaStrong Pale Lager5596Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/bavaria-pilsener--premium-beer/5571/
Beck'sTürkiyePremium Lager4.8229Şişe/Kutu/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/becks/703/
Benediktiner Weisse AlkoholfreiAlmanyaLow Alcohol0.1686Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/benediktiner-weissbier-alkoholfrei/271898/
Birra Del Borgo CortiganaItalyaSaison53153Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/birra-del-borgo-cortigiana/78849/
Birra Del Borgo My AntoiaItalyaStrong Pale Lager7.59997Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/birra-del-borgo-my-antonia/99437/
Birra Del Borgo Reale ExtraItalyaIPA6.49897Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/birra-del-borgo-reale-extra/78951/
Bitburger Premium PilsAlmanyaPilsener4.85026Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/bitburger-premium-pils/851/
Blanche de NamurBelçikaWitbier4.58968Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/blanche-de-namur/4985/
Blue Moon Belgian White AleABDWitbier5.44337Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/blue-moon-belgian-white-ale/2228/
BomontiTürkiyePremium Lager4.865Şişe/Kutu/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/bomonti/125502/
Bomonti FiltresizTürkiyePilsener4.8189Şişe/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/bomonti-filtresiz/213585/
Bomonti Red AleTürkiyeAmber Lager5.3Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/bomonti-red-ale/440088/
Brewdog 5 am SaintIskoçyaAmber Ale59995Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brewdog-5-am-saint/107269/
Brewdog Dead Pony AleIskoçyaSession Pale Ale3.89090Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brewdog-dead-pony-pale-ale/172207/
Brewdog Libertine Black AleIskoçyaBlack IPA7.29798Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brewdog-libertine-black-ale/171238/
Brewdog Punk IPAIskoçyaIPA5.69797Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brewdog-punk-ipa-56/135361/
Brooklyn Black Chocolate StoutABDImperial Stout1095100Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brooklyn-black-chocolate-stout/531/
Brooklyn Brown AleABDBrown Ale5.69082Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brooklyn-brown-ale/529/
Brooklyn East India Pale AleABDIPA6.96081Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brooklyn-east-india-pale-ale/530/
Brooklyn LagerABDAmber Lager5.29985Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brooklyn-lager/528/
Brooklyn Local 1ABDBelgian Strong Ale99596Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/brooklyn-local-1/70492/
Brugse Zot BlondBelçikaBelgian Ale67155Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/brugse-zot/48109/
Brugse Zot DubbelBelçikaAbbey Dubbel7.56862Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/brugse-zot-dubbel/56673/
Budweiser BudvarÇek CumhuriyetiCzech Pilsner58648Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/budweiser-budvar-boriginal-czechvar-12o/1316/
Carlsberg PilsnerTürkiyePilsener4.6117Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/carlsberg-pilsner/709/
Chimay BlueBelçikaBelgian Strong Ale9100100Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/chimay-bleue-blue--grande-reserve/53/
Chimay RedBelçikaAbbey Dubbel710098Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/chimay-red--rouge--ale--premiere/51/
Chimay TripleBelçikaAbbey Tripel89998Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/chimay-triple--blanche-white--cinq-cents/52/
ClausthalerAlmanyaLow Alcohol0.5443Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/clausthaler-alkoholfrei/4749/
Corona ExtraMeksikaPale Lager4.6101Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/corona-extra/742/
CorsendonkBelçikaAbbey Dubbel7.59895Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/corsendonk-pater--abbey-brown-ale/994/
Das HelleAlmanyaHelles52817Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/schwaben-brau-das-helle/24181/
Das NatürtrubeAlmanyaKeller53531Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/schwaben-brau-das-naturtrube/67210/
Delirium NocturnumBelçikaBelgian Strong Ale8.58891Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/delirium-nocturnum/5232/
Delirium TremensBelçikaBelgian Strong Ale8.59294Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/delirium-tremens/1039/
DuvelBelçikaBelgian Strong Ale8.59898Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/duvel/1434/
Efes Brewmaster Series Amber AleTürkiyeAmber Ale5.2Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/efes-brewmaster-series-amber-ale/432507/
Efes Brewmaster Series Red AleTürkiyeIrish Ale5.2Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/efes-brewmaster-series-red-ale/432506/
Efes Brewmaster Series White AleTürkiyeWitbier5Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/efes-brewmaster-series-white-ale/432494/
Efes DarkTürkiyeDunkel6.11214Şişe/Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/efes-dark/9753/
Efes MaltTürkiyePilsener5169Şişe/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/efes-ozel-harman-malt/190836/
Efes PastörsüzTürkiyePilsenerŞişe/Fıçıhttps://www.ratebeer.com/beer/efes-pastorsuz/441101/
Efes PilsenTürkiyePilsener565Şişe/Kutu/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/efes-pilsen-pilsener/3922/
Efes Pilsen FıçıTürkiyePale Lager5434Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/efes-pilsen-f305c305-draft/64665/
Efes Pilsen Özel SeriTürkiyePale Lager58711Şişe/Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/efes-pilsen-ozel-seri-10/274125/
Efes XtraTürkiyeStrong Pale Lager7.5756Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/efes-xtra/9752/
Efes Xtra ShotTürkiyeStrong Pale Lager9Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/efes-xtra-shot/369919/
Erdinger WeisseAlmanyaGerman Hefeweizen5.37948Şişe/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/erdinger-weissbier-hefe-weizen/2468/
FelsgoldAlmanyaPilsener4.8117Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/goldhand-felsgold-premium-pilsener/4760/
Flensburger DunkelAlmanyaDunkel4.84735Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/flensburger-dunkel/1690/
Flensburger FrühlingsbockAlmanyaHeller Bock6.95242Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/flensburger-fruhlingsbock/139477/
Flensburger PilsenerAlmanyaPilsener4.85528Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/flensburger-pilsener/1689/
Flensburger WeizenAlmanyaGerman Hefeweizen5.15240Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/flensburger-weizen/9937/
Fuller's ESBIngilterePremium Bitter/ESB5.910095Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-esb-bottle-keg/290/
Fuller's FrontierIngilterePremium Lager4.58137Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-frontier/217490/
Fuller's London PorterIngilterePorter5.410099Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-london-porter-bottle-keg/303/
Fuller’s Black Cab StoutIngiltereStout4.58487Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-black-cab-stout-bottle-keg/172240/
Fuller’s Golden PrideIngiltereEnglish Strong Ale8.59893Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-golden-pride-bottle-keg/300/
Fuller’s London PrideIngilterePremium Bitter/ESB4.79781Şişe/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-london-pride-pasteurised/288/
Fuller’s Vintage AleIngiltereEnglish Strong Ale8.59996Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-vintage-ale-2013/223320/
Fuller’s Wild RiverIngiltereAmerican Pale Ale4.55364Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/fullers-wild-river/177003/
Gara Guzu Amber AleTürkiyeAmber Ale44639Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/gara-guzu-amber-ale/299139/
Gara Guzu Aniversary BeerTürkiyeAmber Ale6.4Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/gara-guzu-anniversary-beer-1-yil-birasi-amber-ale/362552/
Gara Guzu Black Malt AleTürkiyeDark Ale6Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/gara-guzu-black-malt-ale/385507/
Gara Guzu Blonde AleTürkiyeBlonde Ale59362Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/gara-guzu-blonde-ale/299142/
Gara Guzu Red AleTürkiyeRed Ale7Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/gara-guzu-red-ale/385202/
Gara Guzu Summer IPATürkiyeIPA4.5Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/gara-guzu-summer-ipa/445972/
Gara Guzu Weiss BierTürkiyeWeizenŞişehttps://www.ratebeer.com/beer/gara-guzu-weiss-bier/453773/
Gouden Carolus ClassicBelçikaBelgian Strong Ale8.59999Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/gouden-carolus-classic/4637/
Gouden Carolus HopsinjoorBelçikaBelgian Strong Ale89496Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/gouden-carolus-hopsinjoor/87287/
Grolsch Premium LagerHollandaPremium Lager53612Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/grolsch-premium-lager--pilsner/715/
GuinnessIrlandaStout4.18982Kutu/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/guinness-draught--extra-stout-41/1267/
Hacker Pschorr Keller BierAlmanyaKeller5.58449Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/hacker-pschorr-munchner-kellerbier--anno-1417/18207/
Hacker Pschorr WeisseAlmanyaGerman Hefeweizen5.59991Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/hacker-pschorr-hefe-weisse/652/
HeinekenHollandaPale Lager5475Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/heineken/37/
HoegaardenBelçikaWitbier4.99889Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/hoegaarden/399/
Kasteel Blonde 7BelçikaBelgian Strong Ale74846Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/kasteelbier-blond-7/12981/
Kirin IchibanJaponyaPale Lager4.9586Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/kirin-ichiban/268/
Köstritzer Schwarz BierAlmanyaSchwarzbier4.88874Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/kostritzer-schwarzbier/2225/
KozelTürkiyeCzech Pilsner42114Şişe/Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/kozel-svetly-pale-10o/389/
Kozel DarkTürkiyeDunkel3.86040Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/kozel-cerny-dark-10o/390/
Krombacher DarkAlmanyaSchwarzbier4.33132Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/krombacher-dark/93482/
Krombacher PilsAlmanyaPilsener4.84723Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/krombacher-pils/3370/
Krombacher WeizenAlmanyaGerman Hefeweizen5.37948Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/krombacher-weizen/71469/
Kronenbourg 1664FrancePale Lager5.5748Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/kronenbourg-1664/4459/
KrusoviceÇek CumhuriyetiCzech Pilsner54325Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/krusovice-imperial-12o/13753/
La Trappe BlondHollandaBelgian Ale6.58974Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-blond/10380/
La Trappe DubbelHollandaAbbey Dubbel79794Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-dubbel/4563/
La Trappe QuadrupelHollandaQuadrupel109699Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-quadrupel/4565/
La Trappe TripelHollandaAbbey Tripel89694Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-tripel/4564/
La Trappe Witte TrapistHollandaWitbier5.58457Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/la-trappe-witte-trappist/6958/
Lefebvre HopusBelçikaBelgian Strong Ale8.36681Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/lefebvre-hopus/96146/
Leffe BlondeBelçikaBelgian Ale6.69079Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/leffe-blonde/2514/
Leffe BruneBelçikaAbbey Dubbel6.59388Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/leffe-brune/2516/
Leffe RadieuseBelçikaBelgian Strong Ale8.57284Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/leffe-radieuse/2512/
MariachiTürkiyeFruit Beer4.211Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/mariachi/70117/
Marmara 34TürkiyePale Lager4.7393Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/marmara-34/12415/
Marmara GoldTürkiyePale Lager4.1383Şişe/Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/marmara-gold/38721/
Marmara KırmızıTürkiyeStrong Pale Lager6.1206Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/marmara-kirrmizi/61390/
Mean Time Coffee PorterIngilterePorter68487Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/meantime-coffee-porter/40803/
Meantime India Pale AleIngiltereIPA7.48290Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/meantime-india-pale-ale/48498/
Meantime London LagerIngilterePremium Lager4.54718Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/meantime-london-lager/132574/
Meantime Yakima RedIngiltereAmber Ale49071Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/meantime-yakima-red/141838/
MillerTürkiyePale Lager4.760Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/miller-genuine-draft-mgd/405/
Murphy's Irish StoutIskoçyaStout46870Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/murphys-irish-stout/1099/
Neuzeller Lebensfreude GlutenfreiAlmanyaSpeciality Grain511Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/neuzeller-lebensfreude-glutenfrei/112069/
Oettinger ExportAlmanyaHelles5.438Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/oettinger-export/12853/
Oettinger PilsAlmanyaPilsener4.7169Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/oettinger-pils/9992/
Oettinger Super ForteAlmanyaMalt Liqour8.9857Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/oettinger-super-forte-89/60058/
Old Tom ChocolateIngiltereOld Ale63957Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/robinsons-old-tom-with-chocolate--chocolate-tom-bottle/96957/
Old Tom GingerIngiltereTraditional Ale63832Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/robinsons-old-tom-with-ginger--ginger-tom-bottle/91576/
Old Tom OriginalIngiltereOld Ale8.57989Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/robinsons-old-tom-bottle/16872/
OmerBelçikaBelgian Strong Ale85874Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/vander-ghinste-omer-traditional/95243/
Paulaner Hefe-WeissbierAlmanyaGerman Hefeweizen5.510093Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/paulaner-hefe-weissbier-hefe-weizen/647/
Paulaner Oktoberfest BierAlmanyaOktoberfest69348Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/paulaner-oktoberfest-bier-wiesn-bier/646/
Paulaner SalvatorAlmanyaDoppelbock7.99692Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/paulaner-salvator/649/
Pauwel KwakBelçikaBelgian Strong Ale8.49093Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/pauwel-kwak/3658/
Pera 2TürkiyeAle5Şişe/Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/pera-2/300216/
Pera 3TürkiyeSmokedŞişehttp://www.ratebeer.com/beer/pera-3-smoked-beer/361536/
Pera 5TürkiyeHefe-Weizen5Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/pera-5/361203/
Pera 6TürkiyeSpice/Herb/VegetableŞişehttp://www.ratebeer.com/beer/pera-6-tarc305nl305/361538/
Pera 7TürkiyeSpice/Herb/VegetableŞişehttp://www.ratebeer.com/beer/pera-7-sak305zl305/361539/
Peroni Nastro AzzurroItalyaPale Lager5.165Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/peroni-nastro-azzurro/3029/
Petrus Dubbel BruinBelçikaAbbey Dubbel6.58882Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/petrus-dubbel-bruin/50688/
Rittmayer RauchbierAlmanyaGerman Rauchbier56678Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/rittmayer-hallerndorfer-raiterla-rauchbier/18758/
Samuel Adams Boston LagerABDAmber Lager4.99657Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/samuel-adams-boston-lager/158/
Sapporo Premium BeerJaponyaPale Lager4.9687Şişe/Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/sapporo-premium-beer/729/
Sapporo Premium SilverJaponyaPale Lager4.9666Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/sapporo-premium-beer/729/
Schneider Weisse Tap 4AlmanyaGerman Hefeweizen6.210093Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/schneider-weisse-tap-4-meine-festweisse/6212/
Schneider Weisse Tap 5 Hopfen WeisseAlmanyaWeizen Bock8.29998Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/schneider-weisse-tap-5-meine-hopfen-weisse/75466/
Schneider Weisse Tap 6 AventinusAlmanyaWeizen Bock8.2100100Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/schneider-weisse-tap-6-unser-aventinus/2224/
Schneider Weisse Tap 7 OriginalAlmanyaGerman Hefeweizen5.410093Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/schneider-weisse-tap-7-unser-original/1762/
Schöfferhoffer HefeweizenAlmanyaGerman Hefeweizen59057Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/schofferhofer-hefeweizen/10733/
SinghaTaylandPremium Lager5126Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/singha/1092/
SkolTürkiyePale Lager591Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/skol-bira/7328/
SolMeksikaPale Lager3.2141Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/sol-32/213157/
St. Bernardus ABT 12BelçikaQuadrupel10100100Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/st-bernardus-abt-12/2530/
St. Bernardus Prior 8BelçikaAbbey Dubbel810099Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/st-bernardus-prior-8/2531/
St. Bernardus TripelBelçikaAbbey Tripel89998Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/st-bernardus-tripel/2528/
Stella ArtoisHollandaPale Lager5.28911Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/stella-artois/1478/
Straffe HendrikBelçikaAbbey Tripel99595Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/straffe-hendrik-brugs-tripelbier-9o/98250/
Thüringer Premium BierAlmanyaPale Lager4.3525Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/thuringer-premium-bier/131498/
Tripel KarmelietBelçikaAbbey Tripel8.410099Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/tripel-karmeliet/5368/
Troubadour Imperial StoutBelçikaImperial Stout94594Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/troubadour-imperial-stout/171235/
Troubadour MagmaBelçikaImperial IPA98596Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/troubadour-magma/119255/
Troubadour ObscuraBelçikaBelgian Strong Ale8.59395Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/troubadour-obscura/26463/
Troubadour WestkustBelçikaBlack IPA9.29497Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/troubadour-westkust/172328/
Tuborg AmberTürkiyeAmber Lager5.2Şişe/Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/tuborg-amber/406029/
Tuborg FıçıTürkiyePale Lager5434Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/tuborg-f305c305/68795/
Tuborg GoldTürkiyePale Lager5717Şişe/Kutu/Fıçıhttp://www.ratebeer.com/beer/tuborg-gold-100-malt/148811/
Tuborg Special BeerTürkiyeStrong Pale Lager7.5473Kutuhttp://www.ratebeer.com/beer/tuborg-ozel-bira-special-beer/13835/
Tuorg Special ShotTürkiyeMalt Liqour9Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/tuborg-special-shot/397587/
VenüsTürkiyePale Lager4.6Kutuhttps://www.ratebeer.com/beer/venus/282881/
VoleTürkiyePale Lager5485Şişehttps://www.ratebeer.com/beer/vole/71256/
WeihenstephanerAlmanyaGerman Hefeweizen5.410099Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/weihenstephaner-hefe-weissbier/1156/
Westmalle DubbelBelçikaAbbey Dubbel710099Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/westmalle-dubbel/2205/
Westmalle TripelBelçikaAbbey Tripel9.510099Şişehttp://www.ratebeer.com/beer/westmalle-tripel/2204/


Listede eksik olduğunu düşündüğünüz biralar varsa ya da bilgi yanlışlığı olduğunu düşünüyorsanız aşağıda bulunan formdan bana ulaşabilirsiniz. 

https://goo.gl/IXrL6l